Paslaugų įkainiai Bankų sąskaitų rekvizitai Indėlių draudimas Asmens duomenų apsauga

Apie mus

Mano bankas komanda
"Mano bankas" yra naujausias ir šiuo metu mažiausias bankas Lietuvoje. Tačiau mūsų patirtis ir darbas bendruomenės labui prasidėjo dar 1996 – "Mano bankas" tęsia pertvarkytos kredito unijos „Mano unija“ veiklą. Po sėkmingos daugiau kaip 20 metų veiklos, 2018 metų spalio mėnesį gavome specializuoto banko licenciją ir tapome pirmuoju specializuotu banku Lietuvoje ir visoje Europos Sąjungoje. Taip iš didžiausios ir sėkmingiausios kredito unijos Lietuvoje užaugome mes - "Mano bankas".
 
Didžiuojamės ilgamete patirtimi ir laimingais Vilniaus regiono gyventojais, kuriems jau daugelį metų padedame geriau valdyti finansus. Tapę "Mano bankas" šią veiklą galime vykdyti ne tik visoje Lietuvoje, bet ir Europos Sąjungoje.
 
Be jau įprastų lanksčių paskolų sąlygų ir individualių poreikių tenkinimo, kuriame mobiliąją programėlę ir internetinės bankininkystės sistemą, kurios taps pagrindiniais "Mano bankas" paslaugų teikimo kanalais. Siekiame, kad bankinės paslaugos būtų prieinamos, lanksčios ir patogios kiekvienam.
 
Mūsų vizija - lengvai prieinamos, puikiai suprantamos, lanksčios ir patogios bankinės paslaugos kiekvienam visoje Europos Sąjungoje.
 
Mūsų misija - būti patikimu partneriu bei draugu mūsų klientams, priimant kasdienius finansinius sprendimus, užtikrinsiančius jų finansinę gerovę.

"Mano bankas" veiklos elektroninė licencija.

Banko valdymas

Stebėtojų taryba

Pijus Ralys, pirmininkas

Gintas Pošiūnas, narys

Rytis Laurinavičius, narys

Kęstutis Olšauskas, narys

Valdyba

Vytautas Olšauskas, pirmininkas

Vytautas Jonas Lapienis, narys

Paskolų komitetas

Ruslanas Telnovas, pirmininkas

Marius Palionis, narys

Renata Grumbinienė, narys

Administracijos vadovas

Ruslanas Telnovas, laikinai einantis pareigas

  • AB „Mano bankas"
  • S. Moniuškos g. 27, Vilnius
  • Tel. (8~5) 240 9389
  • Mob. 8 615 53694
Facebook LinkedIn Youtube G+
© Mano bankas 1996-2019. Visos teisės saugomos.