Unijos gimtadienis - rūpestis bendruomenės nariais

2016, birželio 1

Gegužės 30 d. savo 20-etį Mano kredito unija pažymėjo kitaip. Unijos vadovai ir darbuotojai, bendradarbiaudami su Maltos Ordino Pagalbos Tarnyba, atnaujino socialinės paramos projektus bendruomenės nariams.

Mano unija, pasitelkusi MOPT savanorį Audrį, savo gimtadienį pažymėjo dovanomis 27 metų vilniečiui Genadijui, sergančiam cerebriniu paralyžiumi. Iš maltiečių gavę informaciją apie jauno vyro poreikius, unijos darbuotojai nupirko sauskelnių suaugusiems ir pertrinti tinkamais maisto produktais. Nepamiršti ir jaunuolį slaugantys seneliai – maltiečiai užsiminė, kad skanumynai prie arbatos tuose namuose retas dalykas.

Nešini maišais, unijos darbuotojai kartu su garbaus amžiaus MOPT savanoriu Audriu apsilankė Antakalnyje gyvenančio Genadijaus senelių namuose. Buvome maloniai nustebinti Genadijaus močiutės stiprybės - moteris anūką suluošinusią ligą priima kaip Dievo palaimą ir giria namus supančią aurą.

Pabendravę su Genadijaus šeima, darkart įsitikinome – duoti gera. Todėl Mano kredito unijos geri darbai bendruomenės nariams tikrai nenutrūks, o su narių pagalba ir taps gražia ilgamete tradicija.

  • AB „Mano bankas"
  • S. Moniuškos g. 27, Vilnius
  • Tel. (8~5) 240 9389
  • Mob. 8 615 53694
Facebook LinkedIn Youtube G+
© Mano bankas 1996-2019. Visos teisės saugomos.