Ilgalaikis kreditas Vartojimo kreditas Būsto kreditas Verslo paskolos Verslo finansavimas Paskolos ūkininkams Paskolų refinansavimas Asmens duomenų apsauga

Paskolos

Ilgalaikis kreditas

Ilgalaikis kreditas tai paskolos rūšis skirta fiziniams asmenims ne gyvenamosios paskirties nekilnojamajam turtui įsigyti ar remontuoti, brangesniam kilnojamajam turtui įsigyti, gydymo bei sveikatinimo paslaugoms, studijoms ar kitiems asmeniniams poreikiams finansuoti. Ilgalaikis kreditas yra tinkamas pasirinkimas planuojantiems didesnes išlaidas, kadangi metinės paskolos palūkanos yra žemesnės nei vartojimo kredito, o paskolos grąžinimą galite planuoti ilgesniam periodui. Ilgalaikis kreditas suteikiamas iki 15 metų laikotarpiui ir yra užtikrinamas nekilnojamojo turto įkeitimu.

Plačiau

Vartojimo kreditas

Vartojimo kreditas tai paskolos rūšis skirta nedideliems asmeniniams poreikiams tenkinti. Kitaip nei ilgalaikiam kreditui, šiai paskolos rūšiai nėra privalomas nekilnojamojo turto įkeitimas, o maksimalus paskolos terminas yra 5 metai. Vartojimo kreditas suteikiamas nuo 300 Eur iki 10 000 Eur sumai, tai gali būti tinkamas sprendimas, prireikus papildomų lėšų trokštamiems pirkiniams, kelionei ar automobiliui įsigyti. Kompetetingi banko vadybininkai yra pasirengę suteikti visą reikalingą informaciją dėl paskolos gavimo ir rasti optimalų sprendimą atitinkantį Jūsų lūkesčius.

Plačiau

Būsto kreditas

Būsto kreditas tai paskolos rūšis fiziniams asmenims skirta įsigyti gyvenamosios paskirties nekilnojamąjį turtą. Paskolos užtikrinimui gali būti įkeičiamas perkamas arba jau turimas nekilnojamasis turtas, o maksimali paskolos suma gali sudaryti net iki 85 proc. įkeičiamo turto vertės. Taip pat galimas žemės sklypo įkeitimas ketinantiems statyti namą, ar pastatyto, bet neįrengto namo įkeitimas siekiant jį įrengti ir sutvarkyti aplinką. Namai yra viena svarbiausių investicijų mūsų gyvenime, todėl siekiame, kad ne tik gautumėte būsto kreditą, bet ir sugebėtumėte jį finansiškai aptarnauti, visuomet asmeniškai patarsime dėl Jūsų prisiimamų finansinių įsipareigojimų ir padėsime priimti geriausią sprendimą.

Plačiau

Verslo paskolos

Bankas „Mano bankas“ teikia platų galimybių spektrą verslui finansuoti. Augančio verslo poreikiai didėja, todėl normalu, kad planuojant investicijas atsiranda poreikis skolintis. Bankas Jums siūlo kredituoti verslą įsigijant įrengimus, patalpas ar tiesiog užsitikrintant apyvartinių lėšų turėjimą esant poreikiui. Paskolos teikiamos nuo 3000 Eur sumos, maksimalus paskolos terminas iki 15 metų. Verslo paskolai gauti būtinas nekilnojamojo turto įkeitimas, maksimali paskolos suma gali sudaryti iki 70 proc. įkeičiamo nekilnojamojo turto vertės.

Plačiau

Verslo finansavimas

Verslo finansavimas yra neatsiejama Banko „Mano bankas“ dalis jau daugiau nei du dešimtmečius. Teikdami profesionalias ir kokybiškas paslaugas, pelnėmė verslo klientų pasitikėjimą. Norėdami, kad mūsų verslo klientai ir toliau išliktų lojalūs bei pateisinantūme jų pasitikėjimą, nuolat tobuliname verslo finansavimo procesus.

Plačiau

Paskolos ūkininkams

Bankas "Mano bankas" teikia plačias ūkio finansavimo galimybes. Žemės ūkio kreditus gali gauti tiek pradedantys, tiek jau turintys ūkius ūkininkai, taip pat žemės ūkio bendrovės. Žemės ūkio kreditai teikiami nekilnojamojo turto, žemės ūkio technikos, žemės ūkio produktų įsigijimui, bei apyvartinėms lėšoms.

Plačiau

Paskolų refinansavimas

Paskolų refinansavimas tai paskolos rūšis fiziniams asmenims, susidūrusiems su sunkumais aptarnauti turimus įsipareigojimus kitose kredito įstaigose. Paskolų refinansavimas suteikia galimybę apjungti visus Jūsų turimus įsipareigojimus į vieną bendrą kreditą. Greitųjų ar kitų vartojimo kreditų refinansavimas padeda atsikratyti didelių palūkanų naštos, sumažinti mėnesinę kredito įmoką. Apjungdami visus turimus įsipareigojimus jūs subalansuosite savo mėnesines išlaidas.

Plačiau

Kredito paraiška

Juridiniam asmeniui Fiziniam asmeniui
Sutinku, kad mano duomenys būtų saugomi tolimesnei komunikacijai
Sutinku, kad mano duomenys būtų saugomi tolimesnei komunikacijai
  • AB „Mano bankas"
  • S. Moniuškos g. 27, Vilnius
  • Tel. (8~5) 240 9389
  • Mob. 8 615 53694
Facebook LinkedIn Youtube G+
© Mano bankas 1996-2019. Visos teisės saugomos.