Ilgalaikis kreditas Vartojimo kreditas Būsto kreditas Verslo paskolos Verslo finansavimas Paskolos ūkininkams Paskolų refinansavimas Asmens duomenų apsauga

Paskolos

Ilgalaikis kreditas

Ilgalaikis kreditas tai paskolos rūšis skirta fiziniams asmenims ne gyvenamosios paskirties nekilnojamajam turtui įsigyti ar remontuoti, brangesniam kilnojamajam turtui įsigyti, gydymo bei sveikatinimo paslaugoms, studijoms ar kitiems asmeniniams poreikiams finansuoti. Ilgalaikis kreditas yra tinkamas pasirinkimas planuojantiems didesnes išlaidas, kadangi metinės paskolos palūkanos yra žemesnės nei vartojimo kredito, o paskolos grąžinimą galite planuoti ilgesniam periodui. Ilgalaikis kreditas suteikiamas iki 15 metų laikotarpiui ir yra užtikrinamas nekilnojamojo turto įkeitimu.

Plačiau

Vartojimo kreditas

Vartojimo kreditas skirtas nedideliems asmeniniams poreikiams tenkinti. Kitaip nei ilgalaikiam kreditui, šiai paskolos rūšiai nėra privalomas nekilnojamojo turto įkeitimas, o maksimalus paskolos terminas yra 5 metai. Vartojimo kreditas suteikiamas nuo €500 iki €10 000 sumai, tai gali būti tinkamas sprendimas, prireikus papildomų lėšų trokštamiems pirkiniams, kelionei ar automobiliui įsigyti. Kompetetingi banko vadybininkai yra pasirengę suteikti visą reikalingą informaciją dėl paskolos gavimo ir rasti optimalų sprendimą atitinkantį Jūsų poreikius.

Plačiau

Būsto kreditas

Būsto kreditas skirtas padėti fiziniams asmenims įsigyti gyvenamosios paskirties nekilnojamąjį turtą. Paskolos užtikrinimui gali būti įkeičiamas perkamas arba jau turimas nekilnojamasis turtas, o maksimali paskolos suma gali sudaryti net iki 85% įkeičiamo turto vertės. Taip pat galimas žemės sklypo įkeitimas ketinantiems statyti namą, ar pastatyto, bet neįrengto namo įkeitimas siekiant jį įrengti ir sutvarkyti aplinką. Namai yra viena svarbiausių investicijų gyvenime, todėl siūlome ne tik būsto kreditą, bet ir asmenines konsultacijas finansinių įsipareigojimų klausimais, kad sugebėtumėte jį finansiškai aptarnauti.

Plačiau

Verslo paskolos

“Mano bankas“ siūlo platų galimybių spektrą verslui finansuoti. Augančio verslo poreikiai didėja, todėl normalu, kad planuojant investicijas atsiranda poreikis skolintis. Bankas Jums siūlo kredituoti verslą įsigijant įrengimus, patalpas ar tiesiog užsitikrintant apyvartines lėšas. Paskolos teikiamos nuo 3000€, maksimalus paskolos terminas iki 15 metų. Verslo paskolai gauti būtinas nekilnojamojo turto įkeitimas, maksimali paskolos suma gali sudaryti iki 70% įkeičiamo nekilnojamojo turto vertės.

Plačiau

Verslo finansavimas

Jau daugiau nei du dešimtmečius verslo finansavimas yra neatsiejama "Mano bankas“ dalis. Verslo klientų pasitikėjimą pelnėme profesionaliomis ir ypač kokybiškomis paslaugomis. Norėdami pateisinti šį pasitikėjimą ir išlaikyti lojalius verslo klientus nuolat tobuliname verslo finansavimo procesus.

Plačiau

Paskolos ūkininkams

"Mano bankas" teikia plačias ūkio finansavimo galimybes. Žemės ūkio kreditus gali gauti tiek pradedantys, tiek jau turintys ūkius ūkininkai, taip pat žemės ūkio bendrovės. Žemės ūkio kreditai teikiami nekilnojamojo turto, žemės ūkio technikos, žemės ūkio produktų įsigijimui, bei apyvartinėms lėšoms.

Plačiau

Paskolų refinansavimas

Paskolų refinansavimas tai paskolos rūšis fiziniams asmenims, susidūrusiems su sunkumais aptarnauti turimus įsipareigojimus kitose kredito įstaigose. Paskolų refinansavimas suteikia galimybę apjungti visus Jūsų turimus įsipareigojimus į vieną bendrą kreditą. Greitųjų ar kitų vartojimo kreditų refinansavimas padeda atsikratyti didelių palūkanų naštos, sumažinti mėnesinę kredito įmoką. Apjungdami visus turimus įsipareigojimus jūs subalansuosite savo mėnesines išlaidas.

Plačiau

Kredito paraiška

Juridiniam asmeniui Fiziniam asmeniui
Sutinku, kad mano duomenys būtų saugomi tolimesnei komunikacijai
Sutinku, kad mano duomenys būtų saugomi tolimesnei komunikacijai
  • AB „Mano bankas"
  • S. Moniuškos g. 27, Vilnius
  • Tel. (8~5) 240 9389
  • Mob. 8 615 53694
Facebook LinkedIn Youtube G+
© Mano bankas 1996-2019. Visos teisės saugomos.