„Mano unija“ pradeda bendradarbiauti su Latvijos sutelktinio finansavimo platforma „Mintos“

2016, sausio 5

 
Latvių sutelktinio finansavimo platforma „Mintos“ ir lietuvių kredito unija „Mano unija“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Ja remiantis, Mano unija išduotos verslo paskolos bus dalinai finansuojamos per Mintos platformą.
 
„Per kelis mėnesius investicijos į paskolas mažoms ir vidutinėms įmonėms „Mintos“ platformoje jau pasiekė beveik 1 mln. eurų. Džiaugiamės pradėję bendradarbiauti su „Mano unija“, kadangi nuo šiol mažoms ir vidutinėms įmonėms Lietuvoje galėsime suteikti žymiai daugiau paramos,“ – teigė sutelktinio finansavimo platformos „Mintos“ generalinis direktorius MartinsSulte.
 
Jis gyrė „Mano unija“ darbą, kuris efektyviai pritraukia indėlininkus ir dėl to, prireikus, gali būti teikiamos paskolos.
 
„Kredito unijos darbą beveik galima prilyginti banko darbui, tačiau šiuo atveju plėtojama konkretaus regiono ekonomiką, todėl pasiekiamas didesnis individualumas ir intymumas su klientais,“ – pasakojo „Mintos“ generalinis direktorius M.Sulte.
 
Kredito unija "Mano unija" yra novatoriška įmonė, kuri visada ieško įdomių ir naujų partnerysčių - Mintos“ yra viena iš jų. Peer-to-peer skolinimasis yra sparčiai auganti on-line tendencija finansavimo sektoriuje, unija nori jame dalyvauti. Kalbama ne tik apie pelną, tačiau apie abiems pusėms naudingą partnerystę ateityje. Tai yra paskolų portfelio atnaujinimo galimybė, parduodant keletą paskolų ir pritrauktiant naujų klientų. Paskolų sumos sieks nuo 10 000 iki 100 000 eurų. Grąžinimo terminai bus nuo 6 mėn. iki 5 metų. Teigiama, kad teikiamų paskolų rizika bus labai maža. Planuojama, kad vidutiniškai jų grynasis metinis pelningumas sieks 9 proc.
 
„Lietuvoje trūksta galimybių, leidžiančių finansuoti mažas ir vidutines įmones. Beveik kasdien mes sutinkame verslininkus, kuriems verslo ir idėjų įgyvendinimui sudėtinga gauti reikiamų lėšų. Todėl nuolat ieškome galimybių, leidžiančių pasiūlyti naujus sprendimus, kurie galėtų ne tik išspręsti problemas, bet ir suteikti galimybę skleisti verslumo dvasią mūsų šalyje. Manau, kad partnerystė su „Mintos“ labai padės įgyvendinant šią misiją“, – sakė „Mano unija“ paskolų komiteto pirmininkas Vytautas Olšauskas.
 
„Mintos“ yra sutelktinio finansavimo platforma, vienijanti investuotojus su paskolų gavėjais, o nebankiniams paskolų davėjams, siekiantiems papildomo finansavimo, siūlanti sutelktinio finansavimo modelį. Prie „Mintos“ platformos jau yra prisijungę tokie nebankiniai paskolų davėjai kaip „Creamfinance“, „MOGO“ ir mažas bei vidutines įmones finansuojantis paskolų davėjas „Capitalia“.
 
Šiuo metu platformoje yra užsiregistravę daugiau nei 3 500 investuotojų iš 32 pasaulio šalių. Per daugiau nei vienerius metus, investuotojai į platformoje siūlomas paskolas investavo daugiau nei 9 milijonus eurų.
 
Jungtinio finansavimo platforma „Mintos“ savo veiklą pradėjo vykdyti 2015 m. sausio mėn. „Mintos“ platformą naudojantys investuotojai gali investuoti į paskolas, teikiamas privatiems asmenims, užstatantiems nekilnojamąjį turtą arba transporto priemones, trumpalaikes užstatu neužtikrintas paskolas bei paskolas įmonėms.
 
Siūlomos paskolos yra teikiamos Latvijoje, Lietuvoje, Estijoje ir Gruzijoje.
  • AB „Mano bankas"
  • S. Moniuškos g. 27, Vilnius
  • Tel. (8~5) 240 9389
  • Mob. 8 615 53694
Facebook LinkedIn Youtube G+
© Mano bankas 1996-2019. Visos teisės saugomos.