5 patarimai kaip gauti būsto paskolą

2015, liepos 20

Būstas, viena svarbiausių investicijų žmogaus gyvenime. Dalinamės keliais patarimais, kurie padės gauti būsto paskolą neapsunkinant savo kasdienybės.

1.     Pirmiausiai galvokite apie finansavimą, ne apie pirkinį

Jei jau nusprendėte pirkti nekilnojamąjį turtą, pirmiausiai išsiaiškinkite visas finansavimo galimybes, tik po to ieškokite konkretaus pirkinio. Tai padės lengviau įvertinti savo asmenines galimybes ir išvengsite situacijų, kai patvirtintos paskolos suma neatitinka Jūsų poreikių.

2.     Atsikratykite senų įsipareigojimų

Vertinant Jūsų galimybes gauti būsto paskolą, atsižvelgiama į šiuo metu turimų kitų finansinių įsipareigojimų, būsimos paskolos įmokos ir vidutinių pajamų santykį. Bendras įsipareigojimų ir gaunamų pajamų santykis negali viršyti 40 procentų.

3.     Išsiaiškinkite visas paskolos sutarties sąlygas

Ar galėsite paskolą grąžinti anksčiau laiko be papildomo mokesčio? Kokios nuobaudos taikomos vėluojant sumokėti mėnesinę įmoką? Mūsų unijos darbuotojai Jums padės suprasti visas paskolos sąlygas ir patars, kokia paskolos rūšis geriausiai tiks jūsų asmeniniam poreikiams ir galimybėms.

4.     Pasiruoškite taupyti

Įvertinkite savo išlaidas ir pradėkite taupyti jau dabar. Jūsų nuosava dalis perkant nekilnojamąjį turtą gali svyruoti nuo 15 iki 25 procentų, sukaupę pradinį kapitalą apsidrausite nuo paskolos paraiškos atmetimo. "Mano unija" siūlo padėti kaupiamąjį indėlį, kurį papildyti galėsite kas mėnesį įnešdami nuo 150 Eur ir dar uždirbsite palūkanų! 

5.     Pasikonsultuokite su profesionalais

Skolinkitės iš patikimų šaltinių, patirtis rodo, kad pasitaiko atvejų, kai skolintojai nustato didesnę įmoką, nei asmuo gali aptarnauti. Apsidrauskite nuo netikėtumų, įmoką pasirinkite taip, kad nejaustumėte per didelės naštos. Įvertinti savo galimybes Jums padės "Mano unija".

Bendra išvada

Net jei Jums nepavyktų gauti paskolos, nenusiminkite. Priimkite situaciją kaip paskatinimą daugiau dėmesio skirti savo asmeninių finansų valdymui. Kontroliuokite savo išlaidas, o prireikus patarimo drąsiai kreipkitės į unijos darbuotojus. Mes esame tam, kad padėtume Jums siekti savo tikslų.

  • AB „Mano bankas"
  • S. Moniuškos g. 27, Vilnius
  • Tel. (8~5) 240 9389
  • Mob. 8 615 53694
Facebook LinkedIn Youtube G+
© Mano bankas 1996-2019. Visos teisės saugomos.