Unijos darbuotojų parama Maltos ordinui

2016, gruodžio 29

Unijos darbuotojų parama Maltos ordinui

Būdama socialiai atsakinga ir viena ilgiausiai veikiančių unijų Lietuvoje jau ne vienerius metus kredito unija „Mano unija“ bendradarbiauja su Maltos ordinu. Remiame šią organizaciją, kuri atitinka kredito unijos požiūrį - remti tuos, kuriems labiausiai to reikia. Esame draugiški ir bendruomeniški visuomenei. Unijos nariams stengiamės padėti ne tik finansinėmis konsultacijomis, bet ir darbais, o remti socialinius projektus, tai tarsi organiškas unijos įsiliejimas į bendruomenę, – įteikdamas paramą sakė „Mano unija“ paskolų komiteto pirmininkas Vytautas Olšauskas.

Unijos kolektyvas sėkmingai užbaigdamas 2016 metus gerumu pasidalino su Maltos ordinu. Kredito unijos „Mano unija“ darbuotojai metų gale dalyvavo unijos surengtame aukcione, kuriame visos surinktos lėšos perduotos akcijai „Maltiečių sriuba 2016“. Kiekvienas darbuotojas aukcione paaukojo vertingų daiktų – nuo iš kartos į kartą perduodamų šeimos relikvijų iki pačių pagamintų rankų darbo skanėstų. Aukcione neliko abejingų skurstantiems, prie paramos darbuotojai prisidėjo tiek paaukodami dovaną, tiek įsigydami kolegos įsteigtą eksponatą. Kova buvo azartiška, kolegos nuoširdžiai varžėsi norėdami įsigyti vieną ar kitą pirkinį, tad surinkta suma įspūdinga - nedidelis unijos kolektyvas „Maltiečių sriubai“ paaukojo 1662 Eur. Unijos darbuotojai didžiuojasi galėdami prisidėti prie paramos projektų rėmimo bei padėti pagyvenusio amžiaus žmonėms. 

Per 20 veiklos metų kredito unija „Mano unija“ įrodė, kad ne tik veiklos rezultatai išlieka stabilūs, bet ir atsakomybės jausmas įaugęs unijos veikloje. Džiaugiamės galėdami būti visuomenės dalimi, tad ir toliau bendradarbiausime su Maltos ordinu bei remsime kitus bendruomenių projektus, – kalbėjo Vytautas Olšauskas

  • AB „Mano bankas"
  • S. Moniuškos g. 27, Vilnius
  • Tel. (8~5) 240 9389
  • Mob. 8 615 53694
Facebook LinkedIn Youtube G+
© Mano bankas 1996-2019. Visos teisės saugomos.